Свалявська міська рада

Закарпатської області

"Вдома краще!»

Дата: 29.05.2026 10:29
Кількість переглядів: 34

Фото без опису

Не спостерігати за змінами, а творити їх – Денис Улютін на токшоу «Вдома краще!»

Звернувся до української молоді за кордоном Українська молодь, зокрема та, що перебуває за кордоном, може не лише спостерігати за змінами в Україні, а й бути їх частиною та впливати на майбутнє своєї держави. На цьому наголосив Міністр соціальної політики, сімʼї та єдності Денис Улютін під час токшоу «Вдома краще!», присвяченого можливостям для розвитку молоді в Україні. Це була чесна розмова про те, чому Україна сьогодні є місцем, де варто жити, творити та будувати майбутнє. Подію організували Міністерство молоді та спорту України спільно з Офісом Президента України. У студії зібралися близько 300 студентів, більшість з яких виїхали за кордон після початку повномасштабної війни та вже повернулися додому. Іще 80 молодих людей доєдналися до дискусії через прямі телемости з Варшави, Праги, Мадрида та Центру єдності у Берліні. У заході взяли участь Президент України Володимир Зеленський та Прем’єр-міністр Юлія Свириденко, представники органів влади, а також підприємці, креативники, артисти, спортсмени, ветерани, військові, активні волонтери та молодь. «Ваші знання, досвід, зв’язки – це саме те, що потрібно Україні зараз. І дуже важливо, що ви можете або спостерігати за змінами в Україні зі сторони, або стати їх частиною. Це неймовірно крутий шанс. І це стосується як молоді в Україні, так і тих, хто сьогодні перебуває за кордоном, і молодих людей з тимчасово окупованих територій. Ми чекаємо і підтримуємо кожного», – зазначив Денис Улютін. Говорячи про збереження зв’язку з Україною, Міністр наголосив на важливості розвитку Центрів єдності українців за кордоном. За його словами, такі центри – новий формат представлення України у світі. «Для наших громадян за кордоном дуже важливо мати відчуття «свого». І саме Центри єдності стають тими місцями, де можна знайти своє комʼюніті. Там можна організовувати власні події та зустрічі, долучатися до активностей, а також дізнаватися про можливості, які є в Україні», – підкреслив Денис Улютін. Він додав, що перший Центр єдності вже працює в Берліні. Наступний готується до відкриття 15 червня у Стокгольмі. У планах – розширення мережі центрів й в інших країнах Європи. Також Денис Улютін розповів про цифрову платформу для українців за кордоном «Додому», яку Міністерство соціальної політики, сім’ї та єдності України розробляє спільно з партнерами. Офіційна презентація планується під час Конференції з відновлення України (URC 2026), що відбудеться 25-26 червня у Ґданську.

Прес-служба Міністерства соціальної політики, сім”ї та єдності (044) 204-73-84 press@mlsp.gov.ua


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Авторизація

УВАГА!

Шановні користувачі нашого сайту. В процесі авторизації будуть використані і опубліковані Ваші:

Прізвище, ім'я та по батькові, Email, а також регіон прописки.

Решта персональних даних не будуть зберігатися і не можуть бути використані без Вашого відома.