Служба у справах дітей Свалявської міської ради Мукачівського району Закарпатської області

14 Червня, 2021 р., 12:35
   Відповідно до наказу від 10.03.2021 року номер 15 ССД ОДА « Про організацію та проведення в 2021 році перевірок стану утримання та соціально правового захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, що перебувають в обласному Будинку дитини» працівниками служби у справах дітей Свалявської міської ради проведено перевірку в КНП «Обласний Будинок дитини» ЗОР.  Згідно перевірки встановлено, що в закладі на даний час перебуває 65 дітей, 39 з яких мають відповідний статус. Підготовлено  довідку та відповідну інформацію до ССД ОДА щодо захисту майнових прав дітей (аліменти, пенсія, соц допомога).
13 Квітня, 2021 р., 13:47
 12.04.2021 року до служби у справах дітей звернулася малолітня дитина, яка залишилася без батькістького піклування, з проханням захистити її права. Як вдалося з‘ясувати працівникам служби мати попередньо попадала в поле зору служби в 2015 році, коли її меншу дитину терміново було доставлено до лікарні через недогляд, а в подальшому, за рішенням суду, дитину передано на виховання рідному батьку. Мати на шлях виправлення не стала, зловживає спиртними напоями, умови проживання сім‘ї погані. Від малолітньої заявниці відібрано пояснення та тимчасово забезпечено її влаштування в обласному притулку для дітей. Місце перебування матері встановлюється. Службою скеровано листа до поліції з метою притягнення матері до відповідальності за залишення дитини. Найближчим часом буде розглянуто питання доцільності позбавлення матері батьківських прав. В свою чергу служба у справах дітей в пошуках патронатного вихователя, звертається до кожного мешканця громади , якщо ви маєте досвід виховання дітей, маєте щире бажання допомогти дитині, яка з різних причин залишилася без батьківського піклування, ваші умови проживання дозволяють тимчасово утримувати і виховувати дитину, звертайтесь до служби у справах дітей Свалявської міської ради(кабінет 106, адмінбудинку, місто Свалява, площа Головна,1 ) для надання консультацій та підготовки документів кандидата в патронатні вихователі.