Про обговорення плану заходів щодо проведення І етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») у 2021 році

Дата: 27.04.2021 13:11

26 квітня у малому залі Свалявської міської ради Е.В.Грабар, головний спеціаліст відділу освіти, молоді, спорту та культури Свалявської міської ради, провела нараду з обговорення Програми проведення І етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») (далі – Гра «Сокіл» («Джура»)). У нараді взяли участь відповідальні за проведення Гри «Сокіл» («Джура») у закладах загальної середньої освіти, заступники директорів із виховної роботи, члени оргкомітету, керівники закладів позашкільної освіти (Ярчич Ж.Й., Головнич О.М.).

Едіта Василівна ознайомила присутніх із рішенням виконавчого комітету Свалявської міської ради Закарпатської області від 21 квітня 2021 року №98 «Про проведення І етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)» та наголосила, що Гра «Сокіл» («Джура») проводиться на виконання наказу Міністерства освіти і науки України від 11.09.2020 року №1132. Метою цієї військово-патріотичної гри є виховання в молоді навичок активного громадянства, шани до державних символів, почуття патріотизму тощо.

У процесі жвавих дискусій та обговорення було визначено умови проведення всіх видів конкурсу, визначено дати, час та місце проведення. Встановлено, що варто розподілити проведення конкурсів у два етапи: конкурси «Ватра», «Відун» та «Впоряд» – 06.05.2021 року о 14.00 год., конкурси «Підтягування на перекладині», «Віджимання» та «Пластун» 07.05.2021 року о 14.00 год.

Зазначимо, що презентацію доброї справи рою/куреню потрібно надіслати на електронну скриньку Свалявського будинку школярів до 05.05.2021 року, засідання комісії з визначення кращої презентацію доброї справи рою/куреня буде проведено 06.05.2021 р. о 12.00 год. Також визначено дату наступної наради, 05.05.2021 року, на території стадіону «Спартак» у м. Свалява для з’ясування всіх організаційних питань напередодні проведення самої Гри «Сокіл» («Джура»).

Голова оргкомітету Е.В. Грабар вказала заступникам директорів із виховної роботи на необхідність залучення всіх педагогічних працівників до організації роботи роїв та куренів у закладах загальної середньої освіти