Депутатський корпус

Депутати Свалявської міської ради VIII скликання

політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина"

Сай Іван Іванович

Громадянин України, народився 26.07.1978 р., освіта вища, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", Свалявське РКП водопостачання та водовідве дення, Директор, місце проживання: м. Ужгород, Закарпатська обл.

Бобаль Олена Василівна

Громадянка України, народилася 18.01.1964 р., освіта інші види освіти, безпартійна, Тибавська сільська рада, Секретар, місце проживання: с. Тибава, Мукачівський р-н, Закарпатська обл.

Кеменяш Іван Іванович

Громадянин України, народився 14.01.1975 р., освіта вища, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", Приватний підприємець, Стоматолог, місце проживання: с. Дусино, Мукачівський р-н, Закарпатська обл.

Кошеля Ольга Юріївна

Громадянка України, народилася 19.06.1958 р., освіта середня спеціальна, безпартійна, КНП "Свалявська районна лікарня", Старша медсестра, місце проживання: с. Тибава, Мукачівський р-н, Закарпатська обл.

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ"

Стегура Клара Олександрівна

Громадянка України, народилася 19.08.1975 р., освіта вища, безпартійна, Свалявська районна рада Закарпатської області, заступник голови районної ради, місце проживання: м. Свалява, Мукачівський р-н, Закарпатська обл.

Чумак Володимир Вікторович

Громадянин України, народився 04.06.1972 р., освіта вища, безпартійний, фізична особа-підприємець, місце проживання: м. Свалява, Мукачівський р-н, Закарпатська обл.

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ЗА МАЙБУТНЄ"

Годя Роман Іванович

Громадянин України, народився 10.02.1980 р., освіта вища, безпартійний, Дусинська сільська рада, Дусинський сільський голова, місце проживання: с. Дусино, Мукачівський р-н, Закарпатська обл.

Годя Василь Іванович

Громадянин України, народився 09.01.1987 р., освіта вища, безпартійний, Дусинське ССТ, Голова правління, місце проживання: с. Дусино, Мукачівський р-н, Закарпатська обл.

Філак Ігор Олегович

Громадянин України, народився 16.04.1986 р., освіта вища, безпартійний, Ужгородський національний університет, Молодший науковий співробітник, місце проживання: м. Мукачево, Закарпатська обл.

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "КОМАНДА АНДРІЯ БАЛОГИ"

Островка Михайло Михайлович

Громадянин України, народився 13.08.1989 р., освіта вища, безпартійний, Фізична особа-підприємець

Годя Вікторія Юріївна

Громадянка України, народилася 04.07.1994 р., освіта вища, безпартійна, Фізична особа-підприємець, місце проживання: м. Мукачево, Мукачівський р-н, Закарпатська обл.

Жованик Володимир Ігорович

Громадянин України, народився 26.03.1979 р., освіта вища, безпартійний, Фізична особа-підприємець, місце проживання: м. Свалява, Мукачівський р-н, Закарпатська обл.

Курах Олександр Павлович

Громадянин України, народився 14.12.1982 р., освіта вища, безпартійний, Приватне підприємство "Курах О.П", Директор, місце проживання: м. Свалява, Мукачівський р-н, Закарпатська обл.

Русин Іван Іванович

Громадянин України, народився 21.05.1990 р., освіта вища, безпартійний, ДПРЧ-9 м. Свалява управління УДСНС України у Закарпатській області, Начальник караулу, місце проживання: м. Свалява, Мукачівський р-н, Закарпатська обл.

Павлович Василь Іванович

Громадянин України, народився 16.01.1988 р., освіта вища, безпартійний, ФОП "Павлович В.І.", місце проживання: м. Свалява, Мукачівський р-н, Закарпатська обл.

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "РАЗОМ СИЛА"

Кошеля Василь Васильович

Громадянин України, народився 26.05.1977 р., освіта вища, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "РАЗОМ СИЛА", Самозайнята особа -адвокат, місце проживання: с. Драчино, Мукачівський р-н, Закарпатська обл.

Бобаль Ольга Михайлівна

Громадянка України, народилася 18.05.1979 р., освіта вища, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "РАЗОМ СИЛА", Тимчасово не працює, місце проживання: м. Свалява, Мукачівський р-н, Закарпатська обл.

Боднарчук Роман Михайлович

Громадянин України, народився 18.04.1980 р., освіта вища, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "РАЗОМ СИЛА", Тимчасово не працює, місце проживання: м. Свалява, Мукачівський р-н, Закарпатська обл.

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "РІДНЕ ЗАКАРПАТТЯ"

Сарканич Олександр Васильович

Громадянин України, народився, освіта вища, безпартійний, головний лікар ТОВ "Сузір'я"

Скрипинець Мирослава Володимирівна

Громадянка України, народилася 07.06.1988 р., освіта вища, безпартійна, ТОВ "Сузір’я", Менеджер з реклами, місце проживання: м. Свалява, Мукачівський р-н, Закарпатська обл.

ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ"

Гуледза Андрій Георгійович

Громадянин України, народився 09.01.1977 р., освіта вища, безпартійний, Свалявського районного нотаріального округу, Приватний нотаріус, місце проживання: м. Свалява, Мукачівський р-н, Закарпатська обл.

Чумаченко Яна Василівна

Громадянка України, народилася 24.04.1983 р., освіта вища, безпартійна, Фізична особа-підприємець, місце проживання: м. Свалява, Мукачівський р-н, Закарпатська обл.

Безвершенко Маріанна Володимирівна

Громадянка України, народилася 20.06.1987 р., освіта вища, безпартійна, Товариство з обмеженою відповідальністю "Аква-Поляна", Інженер з охорони праці, місце проживання: м. Свалява, Мукачівський р-н, Закарпатська обл.

Салій Наталія Іванівна

Громадянка України, народилася 06.04.1965 р., освіта вища, Фізична особа-підприємець, місце проживання: м. Свалява, Мукачівський р-н, Закарпатська обл.

Чонка Антон Юрійович

Громадянин України, народився 23.05.1981 р., освіта вища, безпартійний, Тимчасово не працює, місце проживання: м. Свалява, Мукачівський р-н, Закарпатська обл.

Салій Олександр Васильович

Громадянин України, народився 12.03.1966 р., освіта вища, безпартійний, Товариство з обмеженою відповідальністю "Маргіт", Директор, місце проживання: м. Свалява, Мукачівський р-н, Закарпатська обл.