ПРОЕКТИ РЕГУЛЯТОРНИХ АКТІВ

09 Червня, 2023 р., 15:58
Проєкт регуляторного акту - рішення сесії міської ради «Про затвердження Правил приймання стічних вод до систем централізованого водовідведенняь м. Свалява та с.Росош Свалявської міської ради Закарпатської області»
26 Січня, 2023 р., 16:40
Про затвердження розміру орендної плати за земельні ділянки комунальної власності Свалявської міської ради
16 Серпня, 2022 р., 14:28
Про затвердження Правил благоустрою територій населених пунктів Свалявської міської ради
14 Червня, 2022 р., 15:39
Проект рішення  "Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, на території Свалявської міської ради "
28 Квітня, 2021 р., 09:32
Проект рішення "Про встановлення ставок податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на території Свалявської міської ради"
27 Квітня, 2021 р., 16:27
Проект рішення "Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку  на території  Свалявської  міської ради"