Бюджет громадських ініціатив Свалявської міської територіальної громади

Про затвердження Положення «Про бюджет громадських ініціатив Свалявської міської територіальної громади»

ПОЛОЖЕННЯ про бюджет громадських ініціатив Свалявської міської територіальної громади

Додатки до Положення «Про бюджет громадських ініціатив Свалявської міської територіальної громади»

02 Квітня, 2024 р., 11:12
Увага! Оголошується початок прийому проєктів для реалізації в рамках бюджету громадських ініціатив Свалявської міської територіальної громади