Повідомлення про корупцію

Ви можете залишити відповідне повідомлення, інформація в якому стосується конкретної особи та містить фактичні дані, які можуть бути перевірені, а також підкріплене доказами, щодо осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, а також щодо прирівняних до них осіб згідно із Законом «Про запобігання корупції»

• письмово за адресою: 89300, Закарпатська область, м.Свалява, пл. Головна,1;
  • звернутися електронним листом на адресу: antycoruptia-svalyava-rada@ukr.net;
  • звернутися за телефоном: +38 0504963835

Про вчинення корупційних правопорушень Ви можете повідомити уповноважену особу з питань запобігання та виявлення корупції в Свалявській міській раді – Біняшевську Мирославу Василівну.

Інформацію, яка надійде, обов’язково буде перевірено і згідно з чинним законодавством вжито відповідних заходів.

Звертаємо увагу на те, що анонімне повідомлення не може розглядатись як звернення громадян, відповідно до Закону України «Про звернення громадян», а тому його надходження не обумовлює обов’язкової підготовки відповіді заявнику.

Повідомлення завідомо неправдивих відомостей тягне за собою відповідальність, передбачену чинним законодавством.

ЗАКОНОДАВСТВО ТА НОРМАТИВНО-ПРАВОВІ АКТИ  В СФЕРІ ПРОТИДІЇ КОРУПЦІЇ