КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО – САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ» СВАЛЯВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Сторінка на стадії наповнення

01 Квітня, 2021 р., 15:11
   ІІ етап вакцинації від гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 продовжується вакциною COVISHIELD. Вакцинація проводиться на базі АЗПСМ м.Свалява вул.Шевченка 22 у пункті щеплення. З початку вакцинації провакциновано 210 жителів нашого регіону, що підлягає вакцинації на даному етапі. Вакцинування пройшло успішно, всіх оглянуто сімейним лікарем, дані рекомендації по можливих реакціях на вакцину.      Всім, хто бажає отримати вакцинацію, просимо звернутися до свого сімейного лікаря, або до реєстратури за номером (03133) 2-46-79  для формування цільової групи на чергову вакцинацію, яка проводиться щоденно, у вище вказаному медичному закладі.    Тільки разом з Вами, якщо ми активно виробимо колективний імунітет, зможемо повернутися до повноцінного життя з мінімальними втратами та знизити захворюваність на COVID-19 в нашому регіоні.
18 Березня, 2021 р., 20:44
Перейти за посиланням