КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО – САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ» СВАЛЯВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Повне найменування Підприємства – КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ"  СВАЛЯВСЬКОЇ МІСЬКОЇ  РАДИ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ;

Скорочене найменування Підприємства: – КНП «ЦПМСД» Свалявської міської ради.

Місцезнаходження Підприємства: 89300, Україна, Закарпатська область, місто Свалява, вулиця Шевченка, будинок 22 (двадцять два)

Керівник КНП «ЦПМСД» Свалявської міської ради Закарпатської області - Габрон Аліна Анатоліївна

Статут Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Свалявської міської ради Закарпатської області

Фінансовий план Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Свалявської міської ради Закарпатської області  на 2021 рік

Звіту про виконання фінансового плану підприємства за 2020 рік Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Свалявської міської ради

Пояснююча записка до звіту

01 Квітня, 2021 р., 15:11
   ІІ етап вакцинації від гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 продовжується вакциною COVISHIELD. Вакцинація проводиться на базі АЗПСМ м.Свалява вул.Шевченка 22 у пункті щеплення. З початку вакцинації провакциновано 210 жителів нашого регіону, що підлягає вакцинації на даному етапі. Вакцинування пройшло успішно, всіх оглянуто сімейним лікарем, дані рекомендації по можливих реакціях на вакцину.      Всім, хто бажає отримати вакцинацію, просимо звернутися до свого сімейного лікаря, або до реєстратури за номером (03133) 2-46-79  для формування цільової групи на чергову вакцинацію, яка проводиться щоденно, у вище вказаному медичному закладі.    Тільки разом з Вами, якщо ми активно виробимо колективний імунітет, зможемо повернутися до повноцінного життя з мінімальними втратами та знизити захворюваність на COVID-19 в нашому регіоні.
18 Березня, 2021 р., 20:44
Перейти за посиланням