Безбар'єрність

З ініціативи першої леді України Олени Зеленської «Без бар’єрів» прийнята Національна стратегія зі створення безбар’єрного простору в Україні до 2030 року та затверджений план заходів з її реалізації.

«Безбар’єрність – це філософія суспільства без обмежень. Це про внутрішню готовність створювати середовище, у якому буде комфортно всім. До Плану заходів залучена потужна команда – це представники влади разом із представниками громадськості. Я б навіть назвала це не План заходів, а План змін. І це про зміни, які можуть бути втілені в найближчі два роки та мають сприяти тому, щоб безбар’єрність стала новою суспільною нормою», – наголошує перша леді України Олена Зеленська.

Національна стратегія зі створення безбар’єрного простору в Україні

Розпорядження Кабінету Міністрів України від 14 квітня 2021 р. № 366-р «Про схвалення Національної стратегії із створення безбар’єрного простору в Україні на період до 2030 року»

Нормативно-правові акти

Довідник безбар’єрності

Про затвердження Програми поліпшення безбар’єрного простору у Свалявській міській територіальній громаді на 2023 – 2024 роки

Про затвердження Меморандуму про співпрацю, партнерство та взаєморозуміння у сфері створення безбар'єрного простору  на території місцевої громади між громадською організацією «Безбар'єрне Закарпаття» та Свалявською міською радою

Про затвердження Програми розбудови інформаційно-аналітичної системи «Ситуаційний центр «Безпекове Закарпаття на 2023 рік»

ОБ’ЄКТИ ФОНДУ ЗАХИСНИХ СПОРУД ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ

ЗАБЕЗПЕЧЕНІ ЗАСОБАМИ ДОСТУПУ ДЛЯ ОСІБ З ІНВАЛІДНІСТЮ

ТА ІНШИХ МАЛОМОБІЛЬНИХ ГРУП НАСЕЛЕННЯ

1. Протирадіаційне укриття в КНП «Свалявська міська лікарня», за адресою: м. Свалява, вул. Незалежності, 23.
  2. Протирадіаційне укриття в архівному відділі Мукачівської районної державної адміністрації (розміщеному в Будинку урочистих подій), за адресою: м. Свалява, вул. Головна, 33.
  3. 2 найпростіші укриття в Дусинському закладі загальної середньої освіти, за адресою: с. Дусино, вул. Миру, 85.
  4. Найпростіше укриття в Свалявському закладі загальної середньої освіти № 2, за адресою: м. Свалява, вул. Небесної Сотні, 3.
  5. Найпростіше укриття в Свалявській гімназії № 1, за адресою: м. Свалява, вул. Грушевського, 15.
  6. Найпростіше укриття в Свалявській початковій школі № 1 з дошкільним підрозділом, за адресою: м. Свалява, вул. Шерегія, 5.
  7. Найпростіше укриття в Свалявській початковій школі № 2 з дошкільним підрозділом, за адресою: м. Свалява, вул. Героїв Свалявщини, 14 а.
  8. Найпростіше укриття в Молитовному будинку Релігійної громади Римо-католицької церкви с. Драчино, за адресою: с. Драчино, вул. Драчинська, 3.