природній газ

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета

закупівлі

Мета проведення закупівлі: заплановано закупити природній газ для забезпечення потреб органу місцевого самоврядування до кінця поточного року.

Замовник: Свалявська міська рада Закарпатської області

Код ЄДРПОУ: 04053884

Вид процедури: відкриті торги (з Особливостями)

Ідентифікатор закупівлі: UA-2023-09-07-005652-a

Назва предмета закупівлі:  код згідно ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливо    (природний газ).

Очікувана вартість предмета закупівлі: 394 816 грн. 80 коп. з ПДВ.

ТЕХНІЧНА СПЕЦИФІКАЦІЯ

На закупівлю по предмету за показником національного класифікатора України ДК 021:2015 “Єдиний закупівельний словник” –– 09120000-6 Газове паливо (Природний газ)

Назва предмета закупівлі

Природний газ

Код ДК 021:2015

09120000-6 Газове паливо (Природний газ)

Назва товару номенклатурної позиції предмета закупівлі та код товару, визначеного згідно з Єдиним закупівельним словником, що найбільше відповідає назві номенклатурної позиції предмета закупівлі

09123000-7 - Природний газ

Кількість поставки товару

23856 м.куб.

Місце поставки товару, на межі балансової належності між оператором системи розподілу та споживачем.

за адресами місцезнаходження об'єктів Замовника, які включено до договору розподілу з Оператором

Строк поставки товару відповідно до отриманої письмової заяви-приєднання до договору про постачання електричної енергії споживачу

до 31.12.2023 року включно

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі: технічні та якісні характеристики предмета закупівлі визначені відповідно до потреб замовника, з урахуванням вимог чинного законодавства та відповідають базовим технічним вимогам.