Відстеження результативності регуляторних актів

Звіт про базове відстеження результативності регуляторного акта – рішення  «Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на території Свалявської міської ради»

Звіт про базове відстеження результативності регуляторного акта – рішення  «Про встановлення ставок податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на території Свалявської міської ради»

Звіт про базове відстеження результативності регуляторного акту - рішення "Про встановлення розмірів ставок єдиного податку для фізичних осіб - підприємців на території Свалявської міської ради"

Звіт про базове відстеження результативності регуляторного акту - рішення "Про встановлення розмірів ставки туристичного збору на території Свалявської міської ради"

Звіт про базове відстеження результативності регуляторного акту - рішення " Про встановлення розмірів ставки збору за місця для паркування транспортних засобів на території Свалявської міської ради"