Свалявська міська рада

Закарпатської області

Молочні продукти різні

 

З метою прозорого, ефективного та раціонального використання коштів та на виконання вимог постанови Кабінету Міністрів України від 16.12.2020 № 1266 «Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 1 серпня 2013 р. № 631 і від 11 жовтня 2016 р. № 710» підготовлено та опубліковано обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі. Підготовка обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі здійснюється протягом бюджетного року відповідно до річного плану закупівель.

Замовник:  Відділ освіти, молоді, спорту та культури

Свалявської міської ради Закарпатської області

Предмет закупівлі: ДК 021:2015: 15550000-8 - Молочні продукти різні

Очікувана вартість предмета закупівлі:  661 100  грн з ПДВ

Ідентифікатор закупівлі:  UA-2023-01-03-002859-a

 

 

 Технічні та якісні  характеристики предмета закупівлі

 

п/п

Найменування товару

Од.

виміру

К-ть

Якісні характеристики

1

2

3

4

5

1.

Сметана

 жирністю не менше 21%

 

кг

 

3282,00

Сметана повинна бути  у спеціальній упаковці, жирністю не менше 21%, свіжою, з однорідною консистенцією, в міру густою. Вигляд продукції – глянцевий, колір – білий з кремовим відтінком, смак і запах повинні бути чистими, без сторонніх присмаків і запахів, споживча упаковка – пакети із поліетиленової плівки або стакан (масою від 0,4 до 0,9 кг). Дефекти недопустимі. На кожній одиниці фасування повинна бути наступна інформація: назва харчового продукту, назва та адреса підприємства - виробника, вага нетто, склад , дата виготовлення, термін придатності та умови зберігання, дані про харчову та енергетичну цінність. Залишковий термін зберігання на момент поставки продуктів повинен бути не менше 90% від терміну зберігання, який встановлений виробником відповідного товару. Товар не повинен містити генетично модифіковані організми (ГМО), що обов’язково відображається на етикетці маркуванням «без ГМО». Товари, що постачаються повинні мати необхідні сертифікати якості виробника, реєстраційне посвідчення та висновок державної санітарно-епідеміологічної експертизи, або іншій подібний документ, що підтверджує відповідність товару вимогам, встановленим до нього загальнообов’язковими на території України нормами і правилами, повинен бути оформлений відповідно до вимог законодавства України.

Відповідати ДСТУ 4418:2005

2.

Йогурт жирністю

 не менше 2,5 %

шт

46 880,00

Якість товару повинна відповідати вимогам ДСТУ 4343:2004 «Йогурти. Загальні технічні умови» або технічним умовам виробника (вимоги, заявлені в ТУУ, не повинні суперечити вимогам ДСТУ) затвердженим у встановленому законодавством України порядку, Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів» та інших нормативних документів на відповідний вид продукції.

За фізико-хімічними показниками йогурт повинен відповідати вимогам:

Масова частка жиру - не менше 2,5%

За органолептичними показниками йогурт повинен відповідати вимогам:

Зовнішній вигляд і консистенція: однорідна, ніжна, з порушеним або непорушеним згустком, у міру щільна, без газоутворення, із частками внесених добавок або наповнювачів, які розподілені за всією масою йогурту або шарами.

Смак і запах: чистий, кисломолочний, без сторонніх присмаків і запахів, у міру солодкий. Наповнювач: фруктовий, ягідний в асортименті.

Фасування: не менше 125 г.

Упаковка: стакан.

Колір: від білого до світло-жовтого, обумовлений кольором застосовуваного наповнювача.

 

Технічні та якісні характеристики предмета закупівлі визначені під час розробки та затвердження тендерної документації у відповідності до Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів» та інших вимог законодавства про безпечнiсть та окремi показники якостi харчових продуктiв.
Розрахунок очікуваної вартості предмету закупівлі здійснювався методом порівняння ринкових цін.

Замовником здійснювався пошук, збір та аналіз загальнодоступної цінової інформації, до якої відноситься  інформація про ціни товарів, що міститься в мережі Інтернет у відкритому доступі, в т.ч. на сайтах виробників та постачальників відповідної продукції, спеціалізованих торгівельних майданчиках, в електронних каталогах, рекламі, прайс-листах, в електронній системі закупівель “ProZorro” та на аналогічних торгівельних електронних майданчиках.

Бюджетні призначення встановлені рішенням про місцевий бюджет Свалявської міської
територіальної громади на 2023 рік, яке затверджено на сесії міської ради.

 

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Авторизація

УВАГА!

Шановні користувачі нашого сайту. В процесі авторизації будуть використані і опубліковані Ваші:

Прізвище, ім'я та по батькові, а також регіон прописки.

Решта персональних даних не будуть зберігатися і не можуть бути використані без Вашого відома.