Вершкове масло

З метою прозорого, ефективного та раціонального використання коштів та на виконання вимог постанови Кабінету Міністрів України від 16.12.2020 № 1266 «Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 1 серпня 2013 р. № 631 і від 11 жовтня 2016 р. № 710» підготовлено та опубліковано обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі. Підготовка обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі здійснюється протягом бюджетного року відповідно до річного плану закупівель.

Замовник:  Відділ освіти, молоді, спорту та культури

Свалявської міської ради Закарпатської області

Предмет закупівлі: ДК 021:2015: 15530000-2 - Вершкове масло

Очікувана вартість предмета закупівлі:  360 160  грн з ПДВ

Ідентифікатор закупівлі:  UA-2023-01-03-000974-a

Технічні та якісні  характеристики предмета закупівлі

Найменування

Якісні параметри

Од. виміру

Вершкове масло

Якість -  масло вершкове повинно бути без умісту консервантів, рослинних жирів, інших речовин, заборонених для використання у харчування дітей. Масова частка жиру повинна складати не менше 72,5%. Масло вершкове повинно бути  свіже, світло-жовтого кольору, із запахом характерним для свіжого масла. Масло має бути виготовлене лише з коров'ячого молока та продуктів його перероблення та тільки з вершків або продуктів перероблення коров'ячого молока. Форма правильна, без ознак деформації. Консистенція м’яка, еластична без ознак крихкості.

Пакування: Товар повинен бути наданий в тарі та (або) упакований звичайним для нього способом, що забезпечує  зберігання товару під час звичайних умов зберігання  та  транспортування відповідно нормативно-технічної документації.

Термін придатності: На момент поставки термін придатності до споживання товару повинен складати не менше, ніж 80% до загального терміну придатності до споживання, який зазначається у супровідній документації на кожну партію товару або на етикетці і вважається гарантійним терміном, який обчислюється від дати виготовлення.

Фасування: в пергаментній або алюмінієвій обгортці масою по 200 грам.

Оцінка якості:  ДСТУ 4399:2005

кг

1800,00

Технічні та якісні характеристики предмета закупівлі визначені під час розробки та затвердження тендерної документації у відповідності до Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів» та інших вимог законодавства про безпечнiсть та окремi показники якостi харчових продуктiв.
Розрахунок очікуваної вартості предмету закупівлі здійснювався методом порівняння ринкових цін.

Замовником здійснювався пошук, збір та аналіз загальнодоступної цінової інформації, до якої відноситься  інформація про ціни товарів, що міститься в мережі Інтернет у відкритому доступі, в т.ч. на сайтах виробників та постачальників відповідної продукції, спеціалізованих торгівельних майданчиках, в електронних каталогах, рекламі, прайс-листах, в електронній системі закупівель “ProZorro” та на аналогічних торгівельних електронних майданчиках.

Бюджетні призначення встановлені рішенням про місцевий бюджет Свалявської міської
територіальної громади на 2023 рік, яке затверджено на сесії міської ради.