Повідомлення та обговорення

01 Квітня, 2024 р., 15:25
Внесення змін до детального плану території по вул. Фізкультурна, м.Свалява, Мукачівського району з метою визначення планувальної організації та розвитку території, уточнення положень генерального плану Свалявської територіальної громади, для будівництва та обслуговування багатоквартирного житлового будинку
26 Січня, 2024 р., 14:59
Повідомлення про оприлюднення Заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки (СЕО) документа державного планування – містобудівної документації «Внесення змін до детального плану території по вул. Фізкультурна, м. Свалява, Мукачівського району з метою визначення планувальної організації та розвитку території, уточнення  положень генерального плану Свалявської територіальної громади, для будівництва та обслуговування багатоквартирного житлового будинку»
26 Вересня, 2023 р., 16:10
«Визначення планувальної організації та розвитку території, уточнення  положень генерального плану територіальної громади міста Свалява та села Драчино, по вул. Головна, 64 в м. Свалява»
27 Травня, 2023 р., 08:04
ПОВНА НАЗВА ДОКУМЕНТА ДЕРЖАВНОГО ПЛАНУВАННЯ Містобудівна документація«Зміни до детального плану території з метою визначення планувальної організації та розвитку території, уточнення  положень генерального плану територіальної громади, для території по вул. Духновича 2/2 в м. Свалява»
20 Квітня, 2023 р., 10:32
Свалявська міська рада повідомляє про перенесення громадських слухань проєкту детального плану території та стратегічної екологічної оцінки «Визначення планувальної організації та розвитку території, уточнення положень генерального плану територіальної громади міста Свалява та села Драчино, по вул.Тацея в м.Свалява, Закарпатської області»