Постійні комісії Свалявської міської ради

1.    Комісія з питань бюджету, фінансів, соціально-економічного розвитку, комунальної власності, інфраструктури, транспорту та комунального господарства (бюджетна комісія):

Голова комісії:    Салій Олександр Васильович;
Члени комісії:    Чумаченко Яна Василівна;
Бобаль Ольга Михайлівна;
Павлович Василь Іванович;
Годя Роман Іванович;
Чумак Володимир Вікторович;
Кошеля Ольга Юріївна;
Кеменяш Іван Іванович;                                                                                                                                                                Островка Михайло Михайлович.

2.    Комісія з питань освіти, фізичного виховання, культури, охорони здоров’я, законності, протидії корупції, правопорядку, соціальної політики, регламенту та депутатської етики (комісія з гуманітарних питань).

Голова комісії:    Стегура Клара Олександрівна;
Члени комісії:    Салій Наталія Іванівна;
Безвершенко Маріанна Володимирівна;
Годя Вікторія Юріївна;
Кошеля Василь Васильович;
Русин Іван Іванович;
Годя Василь Іванович;
Бобаль Олена Василівна.

3.    Комісія з питань земельних відносин, благоустрою, будівництва, архітектури, природних ресурсів, екології та техногенної безпеки (земельна комісія).

Голова комісії:    Гуледза Андрій Георгійович;
Члени комісії: