КОМУНАЛЬНА ОРГАНІЗАЦІЯ (УСТАНОВА, ЗАКЛАД) СВАЛЯВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ТЕРИТОРІАЛЬНИЙ ЦЕНТР СОЦІАЛЬНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ (НАДАННЯ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ)

Контакти

Юридична адреса 89300, Закарпатська обл., місто Свалява, вул.Верховинська, будинок 43 "а"

Керівник  - Кмідт Оксана Геннадіївна

Положення про Свалявський міський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)

Структуру Свалявського міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг)

Основними завданнями територіального центру є:

–    виявлення громадян, зазначених у пункті 4 цього положення, формування електронної бази даних таких громадян, визначення (оцінювання) їх індивідуальних потреб у соціальному обслуговуванні (наданні соціальних послуг);
–    забезпечення якісного соціального обслуговування (надання соціальних послуг);
–    установлення зв'язків з підприємствами, установами та організаціями всіх форм власності, фізичними особами, родичами громадян, яких обслуговує територіальний центр, з метою сприяння в здійсненні соціального обслуговування (наданні соціальних послуг) громадянам, зазначеним далі.

На надання соціальних послуг у територіальному центрі мають право:

•  громадяни похилого віку, особи з інвалідністю, хворі (з числа осіб працездатного віку на період до встановлення їм групи інвалідності, але не більш як чотири місяці), які не здатні  до самообслуговування і потребують постійної сторонньої допомоги, визнані такими в порядку, затвердженому Міністерством охорони здоров’я України;
  • громадяни, які перебувають у складній життєвій ситуації у зв'язку з безробіттям і зареєстровані в державній службі зайнятості як такі, що шукають роботу, стихійним лихом, катастрофою (і мають на своєму утриманні неповнолітніх дітей, дітей з інвалідністю, осіб похилого віку, осіб з інвалідністю), якщо середньомісячний сукупний дохід їх сімей нижчий ніж прожитковий мінімум для сім'ї.

Види діяльності:

Основний:

87.10 Діяльність із догляду за хворими із забезпеченням проживання (основний)

Інші:

• 87.30 Надання послуг щодо догляду із забезпеченням проживання для осіб похилого віку та інвалідів
  • 88.10 Надання соціальної допомоги без забезпечення проживання для осіб похилого віку та інвалідів
  • 88.99 Надання іншої соціальної допомоги без забезпечення проживання, н. в. і. у.