Відбувся щорічний турнір по міні-футболу пам’яті Дідренцела Юлія Юлійовича серед закладів загальної середньої освіти територіальних громад Свалявщини

Дата: 12.09.2021 10:59

10 вересня 2021 року відбувся щорічний турнір по міні-футболу пам’яті Дідренцела Юлія Юлійовича та до дня "Фізичної культури та спорту" серед закладів загальної середньої освіти. На запрошення організатора Президента ФК «Сузір’я-Свалява» Олександра Шовша, взяло участь у змаганні 12 команд.

9 команд  Свалявської ТГ, 1-а команда -Неліпинської ТГ та 2 команди Полянськоі ТГ.

До складу команд Свалявської ТГ увійшли:

ЗЗСО N1 Свалявської міської ради - 2 команди,

ЗЗСО №2 Свалявської міської ради,

ЗЗСО №3 Свалявської міської ради

Дусинський ЗЗСО Свалявської міської ради,

Свалявська гімназя №1 Свалявської міської ради,

Стройненська гімназія Свалявської міської ради,

Росошанська гімназія Свалявської міської ради,

Кожна з команд виступила гідно та показала свої таланти, але до півфіналів вийшли найсильніші : ЗЗСО N1 Свалявської міської ради, Дусинський ЗЗСО Свалявської міської ради, Плосківський ліцей Полянської сільської ради та Неліпинський ЗЗСО Неліпинської сільської ради.

У грі зійшлися спершу команди Плосківського ліцею та Неліпинська ЗЗСО, де перемогу одержало Неліпинська ЗЗСО з рахунком 0:2.

А в грі ЗЗСО №1 Свалявської міської ради та Дусинського ЗЗСО Свалявської міської ради, з рахунком 1:1, по пенальті з рахунком 5:3, до фіналу вийшов ЗЗСО N 1 Свалявської міської ради .

За ІІІ місце вели боротьбу Дусинський ЗЗСО Свалявської міської ради  та Плосківський ліцей, де перемогу одержали учні Дусинського ЗЗСО Свалявської міської ради , з рахунком 2:0.

У фіналі зійшлися учні ЗЗСО N1 Свалявської міської ради та Нелипинського ЗЗСО, з рахунком 1:0, перемогли ЗЗСО N1 Свалявської міської ради .

Отже,

ІV місце Плосківський ліцей

ІІІ Дусинський ЗЗСО

ІІ Неліпинський ЗЗСО

І ЗЗСО N1 Свалявської міської ради

У турнірі нагороджено та визначено наступних гравців за такими категоріями:

Кращий воротар Островка Андрій ( Неліпинського ЗЗСО)

Кращий захисник Данчо Вадим (Полянського ліцею)

Кращий нападник Метенко Юрій (Дусинського ЗЗСО )

Кращий гравець Вердієв Заур ( ЗЗСО №1 Свалявської міської ради )

Свалявська міська рада висловлює подяку суддям за хороше судійство та організатору турніру Президенту ФК «Сузір’я-Свалява» Олександру Шовшу за хорошу організаційну роботу, підняття спортивного духу та пропаганди здорового способу життя серед молоді Свалявщини.