Про скликання позачергової сесії Свалявської міської ради

Дата: 13.06.2022 14:03

Скликати двадцять п’яту позачергову сесію Свалявської міської ради VIІІ скликання.

Провести 14 червня 2022 року о 10:00 год. засідання двадцять п’ятої позачергової сесії Свалявської міської ради VIІІ скликання з наступним  порядком денним:

1. Про затвердження Програми з висвітлення діяльності Свалявської міської ради на 2022 рік.

2. Про внесення змін до рішення сесії Свалявської міської ради від 17 грудня 2021 року №642 «Про затвердження фінансового плану на 2022 рік Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Свалявської міської ради Закарпатської області».

3. Про внесення змін до рішення сесії Свалявської міської ради від 17.12.2021 року №634 «Про затвердження Програми фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства «Свалявська міська лікарня» на 2022 рік.

4. Про відмову у наданні  дозволу на розробку проекту землеустрою щодо  відведення земельної ділянки у власність (Фурть М.П.).

5. Про відмову у наданні повторного дозволу на актуалізацію експертної грошової оцінки земельної ділянки (Грига М.О).

6. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки комунальної власності.

7. Про створення комісії з безпеки дорожнього руху на території Свалявської  міської ради.

8. Про внесення змін до рішення сесії Свалявської міської ради від 30.11.2021 р. №605 „Про затвердження плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів Свалявської міської  ради на 2022 рік”.

Засідання двадцять п’ятої позачергової сесії Свалявської міської ради VIІІ скликання провести у приміщенні за адресою м. Свалява, пл. Головна,1.