Про скликання позачергового засідання виконавчого комітету Свалявської міської ради

Дата: 13.02.2024 15:05

14 лютого 2024 року о 15.00 годині у приміщенні Свалявської міської ради (м. Свалява, пл. Головна, 1) відбудеться позачергове засідання виконавчого комітету Свалявської міської ради.

На розгляд виконавчого комітету Свалявської міської ради винесено наступні питання:

1. Про влаштування відібраних дітей до  комунального некомерційного підприємства «Центр медичної реабілітації та паліативної  допомоги дітям «ДІВА МАРІЯ» Закарпатської обласної ради.

2. Про визначення місця проживання дітей з батьком.

3. Про зміну статусу дитини.

4. Про надання повної цивільної дієздатності.

5. Про надання пільги та звільнення від оплати за навчання дітей в Свалявській школі мистецтв Свалявської міської ради у 2023-2024 навчальному році.

6. Про організацію та проведення конкурсу з визначення суб’єкта господарювання на здійснення операцій із збирання та перевезення побутових відходів на території Свалявської міської ради Закарпатської області.

7. Про схвалення проєкту Програми підтримки військової частини           на 2024 рік.

8. Про схвалення проєкту Програми підтримки військової частини           на 2024 рік.

9. Про схвалення проєкту Програми підтримки військової частини           на 2024 рік.