Свалявська міська рада

Закарпатської області

Про скликання п’ятдесят восьмої сесії Свалявської міської ради VIII скликання

Дата: 19.03.2024 15:39
Кількість переглядів: 126

Фото без опису

28 березня 2024 року о 10:00 год. відбудеться засідання п’ятдесят восьмої сесії Свалявської міської ради VIII скликання з орієнтовним порядком денним: 

1. Про затвердження звіту про виконання фінансового плану 2023 рік Комунального некомерційного підприємства «Свалявська міська лікарня» Свалявської міської ради Закарпатської області.

2. Про затвердження звіту про виконання фінансового плану за 2023 рік Комунального некомерційного підприємства «Свалявський стоматологічний центр» Свалявської міської ради Закарпатської області.

3. Про затвердження звіту про виконання фінансового плану за 2023 рік Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Свалявської міської ради Закарпатської області.

4. Про затвердження змін до фінансового плану Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Свалявської міської ради Закарпатської області» на 2024 рік.

5. Про затвердження персонального складу комісії з обстеження матеріально-побутових умов, встановлення факту фактичного проживання (не проживання) особи на території Свалявської міської територіальної громади.

6. Про внесення змін до рішення сесії Свалявської міської ради від 24 грудня 2020 року №14.

7. Про приведення у відповідність адреси місцезнаходження юридичної особи КНП «Свалявський стоматологічний центр» Свалявської міської ради Закарпатської області та затвердження Статуту закладу у новій редакції.

8. Про приведення у відповідність адреси місцезнаходження юридичної особи Свалявська дитячо-юнацька спортивна школа Свалявської міської ради та затвердження Статуту закладу у новій редакції.

9. Про приведення у відповідність адреси місцезнаходження юридичної особи КНП «Свалявська міська лікарня» Свалявської міської ради Закарпатської області та затвердження Статуту закладу у новій редакції.

10. Про внесення змін до Програми підтримки комунального підприємства «Водопостачання та водовідведення» Свалявської міської ради Закарпатської області на 2024 рік.

11. Про внесення змін до Програми соціальної підтримки ветеранів війни, військовослужбовців та членів їх сімей на 2023 – 2024 роки».

12. Про затвердження Програми розбудови інформаційно-аналітичної системи «Ситуаційний центр «Безпекове Закарпаття» на 2024 рік.

13. Про затвердження Програми підтримки військової частини              на 2024 рік.

14. Про затвердження Програми організації та забезпечення територіальної оборони Свалявської міської територіальної громади на 2024 рік.

15. Про визнання таким, що втратило чинність рішення Свалявської міської ради від 13.07.2021 року №307.

16. Про внесення змін до рішення сесії від 21 грудня 2023 року № 1541 «Про бюджет Свалявської міської територіальної громади на 2024 рік» (зі змінами від 16.02.2024 року №1592).

17. Про надання дозволу на проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки несільськогосподарського призначення з метою продажу у власність.

18. Про затвердження технічної документації із землеустрою по встановленню (відновленню) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу її у власність.

19. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу її у власність.

20. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу її у власність.

21. Про затвердження технічної документації із землеустрою по встановленню (відновленню) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу її у власність.

22. Про надання дозволу на розроблення  проекту землеустрою щодо відведення земельної  ділянки  в оренду.

23. Про затвердження технічної документації із землеустрою по встановленню (відновленню) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу її у власність.

24. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу її у власність.

25. Про затвердження проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж населеного пункту села Плав’я.

26. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земель населеного пункту села Плав’я.

27. Про затвердження технічної документації із землеустрою по встановленню (відновленню) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу її у власність.

28. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу її у власність.

29. Про затвердження технічної документації із землеустрою по встановленню (відновленню) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу її у власність.

30. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання згоди на встановлення земельного сервітуту.

31. Про затвердження технічної документації із землеустрою по встановленню (відновленню) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу її у власність.

32. Про затвердження технічної документації із землеустрою по встановленню (відновленню) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу її у власність.

33. Про припинення права постійного користування на земельну ділянку з кадастровим номером  2124085800:03:002:0023.

34. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення)  меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу її в оренду.

35. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та  передачу  її в оренду.

36. Про затвердження технічної документації із землеустрою по встановленню (відновленню) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу її у власність.

37. Про затвердження технічної документації із землеустрою по встановленню (відновленню) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу її у власність.

Різне.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь