Про скликання позачергового засідання виконавчого комітету Свалявської міської ради

Дата: 27.03.2024 14:39

28 березня 2024 року о 15.00 годині у приміщенні Свалявської міської ради (м. Свалява, пл. Головна, 1) відбудеться позачергове засідання виконавчого комітету Свалявської міської ради.

На розгляд виконавчого комітету Свалявської міської ради винесено наступні питання:

1. Про втрату дитиною статусу дитини, позбавленої батьківського піклування.

2. Про втрату дитиною статусу дитини, позбавленої батьківського піклування.

3. Про погодження графіку збирання та перевезення побутових відходів Комунальним підприємством «Виробниче управління комунального господарства» Свалявської міської ради на території Свалявської міської ради Закарпатської області.

4. Про встановлення тарифів на здійснення операцій із збирання та перевезення побутових відходів Комунальним підприємством «Виробниче управління комунального господарства» на території  Свалявської міської ради Закарпатської області.