Оголошення про намір утворити спостережну раду при комунальному некомерційному підприємстві «Центр первинної медико-санітарної допомоги»

Дата: 03.03.2021 09:39

Відповідно до постанови Кабінету міністрів України від 27.12.2017 року №1077 «Про спостережну раду закладу охорони здоров’я та внесення змін до Типової форми контракту з керівником державного, комунального закладу охорони здоров’я», на виконання рішення 4 сесії 8-го скликання Свалявської міської ради від 26.02.2021 р. №135 «Про затвердження положення про спостережну раду при Комунальному некомерційному підприємстві «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Свалявської міської ради Закарпатської області (ідентифікаційний код юридичної особи: 38330435)» Свалявська міська рада Закарпатської області повідомляє про намір утворити спостережну раду при Комунальному некомерційному підприємстві «Центр первинної медико-санітарної допомоги», до складу якої увійдуть представники структурних підрозділів виконавчого комітету Свалявської міської ради, депутати Свалявської міської ради, представники громадськості та громадських об’єднань, діяльність яких спрямована на захист прав у сфері охорони здоров’я.
   За порядком створення спостережної ради, член такої ради повинен відповідати вимогам:
•   Бездоганна ділова репутація;
• Відсутність реального або потенційного конфлікту інтересів, що може вплинути на об’єктивність і неупередженість прийняття рішень спостережною радою, зокрема відсутність трудових відносин із закладом охорони здоров’я;
•  Наявність професійних знань, вищої освіти, досвіду роботи у сфері охорони здоров’я, зокрема захисту прав пацієнтів;
•   Відсутність непогашеної судимості.
  Депутатам Свалявської міської ради (від однієї до двох осіб), представникам громадськості та громадських об’єднань (від однієї до восьми осіб (по одному представнику)), які відповідають передбаченим вимогам і мають намір бути членами спостережної ради, протягом 20-робочих днів, (до 28.03.2021 року включно) з дати розміщення на офіційному веб-сайті необхідно подати письмові пропозиції та документальне підтвердження відповідності вимогам (в тому числі, але не виключно: характеристику, заяву про відсутність реального або потенційного конфлікту інтересів, довідку про відсутність непогашеної судимості, документ, що підтверджує особу; копію статуту - для громадських об’єднань) щодо включення їх кандидатур до складу спостережної ради у  Свалявську міську раду (м.Свалява, вул. Духновича, 2).