Оголошення про намір утворити спостережну раду при комунальному некомерційному підприємстві «Свалявська міська лікарня»

Дата: 03.03.2021 10:12

Фото без описуВідповідно до постанови Кабінету міністрів України від 27.12.2017 року №1077 «Про спостережну раду закладу охорони здоров’я та внесення змін до Типової форми контракту з керівником державного, комунального закладу охорони здоров’я», на виконання рішення 4 сесії   8-го скликання Свалявської міської ради від 26.02.2021 р. №136 «Про затвердження положення про спостережну раду при комунальному некомерційному підприємстві «Свалявська міська лікарня» Свалявської міської ради Закарпатської області (ідентифікаційний код юридичної особи: 01992653)» Свалявська міська рада Закарпатської області повідомляє про намір утворити спостережну раду при комунальному некомерційному підприємстві «Свалявська міська лікарня», до складу якої увійдуть представники структурних підрозділів виконавчого комітету Свалявської міської ради, депутати Свалявської міської ради, представники громадськості та громадських об’єднань, діяльність яких спрямована на захист прав у сфері охорони здоров’я.
  За порядком створення спостережної ради, член такої ради повинен відповідати вимогам:
•   Бездоганна ділова репутація;
• Відсутність реального або потенційного конфлікту інтересів, що може вплинути на об’єктивність і неупередженість прийняття рішень спостережною радою, зокрема відсутність трудових відносин із закладом охорони здоров’я;
•  Наявність професійних знань, вищої освіти, досвіду роботи у сфері охорони здоров’я, зокрема захисту прав пацієнтів;
•   Відсутність непогашеної судимості.
  Депутатам Свалявської міської ради (від однієї до двох осіб), представникам громадськості та громадських об’єднань (від однієї до восьми осіб (по одному представнику)), які відповідають передбаченим вимогам і мають намір бути членами спостережної ради, протягом 20-робочих днів, (до 28.03.2021 року включно) з дати розміщення на офіційному веб-сайті необхідно подати письмові пропозиції та документальне підтвердження відповідності вимогам (в тому числі, але не виключно: характеристику, заяву про відсутність реального або потенційного конфлікту інтересів, довідку про відсутність непогашеної судимості, документ, що підтверджує особу; копію статуту - для громадських об’єднань) щодо включення їх кандидатур до складу спостережної ради у  Свалявську міську раду (м.Свалява, вул. Духновича, 2).