НАКАЗ №23 по КНП «Свалявська міська лікарня»  від 03.03.2021р.

Дата: 05.03.2021 15:03

КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО

«СВАЛЯВСЬКА   МІСЬКА   ЛІКАРНЯ»

СВАЛЯВСЬКОЇ  МІСЬКОЇ  РАДИ

ЗАКАРПАТСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

вул. Визволення, 23, м. Свалява,  89300,    тел . +38 (03133)   2-25-02,  факс 2-32-75

е-mail: knpcrlsvl@gmail.com   код ЄДРПОУ 01992653

НАКАЗ №23

по КНП «Свалявська міська лікарня»  від 03.03.2021р.

Про  зміну назви , у з»язку з зміною засновника,

КНП «Свалявська районна лікарня» на КНП

«Свалявська міська лікарня»

На виконання рішення 4 сесії VIII скликання Свалявської міської ради Мукачівського району Закарпатської області від 26 лютого 2021р.№130 «Про прийняття у комунальну власність Свалявської міської ради комунального некомерційного підприємства «Свалявська районна лікарня» Свалявської районної ради  Закарпатської області (ідентифікаційний код юридичної особи: 01992653),шляхом прийняття прав засновника» :

НАКАЗУЮ:

1. Здійснити відповідні організаційні заходи пов»язані з перейменуванням комунального некомерційного підприємства «Свалявська районна лікарня» Свалявської районної ради  Закарпатської області в комунальне некомерційне підприємство «Свалявська міська лікарня» Свалявської міської ради  Закарпатської області .

2.Довести цей наказ до відома працівників закладу.

3. Вжити заходів щодо знищення  старих та виготовлення нових печаток,штампів та вивісок закладу.

4.Відділу кадрів внести записи до трудових книжок працівників закладу,про зміну назви лікувального закладу,відповідно до Інструкції про ведення трудових книжок.

5.Провести всі необхідні заходи ,щодо державної реєстрації змін у назві лікувального закладу у відповідних державних органах.

6.Бухгалтерії  лікарні врахувати зміни в назві лікувального закладу,при оформленні фінансових документів.

7.Іженеру-програмісту Сможаник Ю.В. розмістити цей наказ на сайті засновника.

4. Контроль за виконанням даного рішення залишаю за собою.

Директор                                                                О.О. Суран

Суран Олександр Олександрович
2021-03-05 15:37:15

Адміністрація та колектив КНП «Свалявська міська лікарня» висловлює подяку Свалявському міському голові Грига Ю., секретарю міської ради Скрипинець М. та депутатському корпусу міської ради за оперативне вирішення питання, щодо прийняття у власність громади та перейменування КНП «Свалявська міська лікарня». Особливу подяку висловлюємо депутату Гуледза А. за допомогу в проведенні реєстраційних дій при зміні назви та установчих документів КНП «Свалявська міська лікарня», що дає змогу вчасно провести контрактування лікарні з Національною службою здоров'я України на 2-4 квартали 2021 року.