Дорогі жінки!

Дата: 07.03.2021 17:16

Прийміть щирі вітання з нагоди Міжнародного жіночого дня.

Найсвітліші побажання в цей день – вам: матерям, дружинам, донькам, сестрам. 8 Березня чоловіки традиційно адресують вам слова захоплення і вдячності, відзначаючи вашу чарівність, відповідальність, чуйність, вміння привнести в будь-яку справу душевне тепло.

Сучасній жінці підвладно все. Представниці прекрасної статі можуть бути турботливими мамами й успішними у своїй професійній сфері фахівцями. Щодня ви дбаєте про затишок у своїх домівках і створюєте комфорт для рідних. Тож з нагоди цього чудового  весняного свята бажаю вам, щоб ваші близькі радували вас підтримкою і розумінням. Нехай ваші турботи будуть приємними, а кожен прийдешній день – зігрітий щастям та ніжністю, сповнений яскравих вражень та емоцій.

Міцного вам здоров’я, родинного тепла й затишку, гарного настрою на щодень!

Міський голова                              Юрій Грига