Відбулося засідання комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

Дата: 12.03.2021 17:10

Сьогодні, 12 березня, відбулося засідання комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

На засіданні було обговорено питання щодо запобігання поширенню COVID-19. Керівники медичних закладів територіальної громади Олександр Суран і Аліна Габрон констатували, що ситуація із захворюванням жителів Свалявської територіальної громади на COVID-19 складна, оскільки динаміка щоденної захворюваності на цю недугу залишається непрогнозованою та нестабільною, а значна частина жителів громади, яким діагностують COVID-19, потребують стаціонарного лікування.

Рішенням комісії рекомендовано керівникам закладів освіти запровадити канікули ЗЗСО з 15 березня або перейти на дистанційну форму навчання.

На засіданні також було розглянуто звернення приватних підприємців, які здійснюють торгівлю непродовольчими товарами. Члени комісії проголосували за неухильне дотримання у повному обсязі карантинних обмежень, передбачених для територій, на яких введено «червоний» рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19.