Повідомлення про оприлюднення регуляторного акта

Дата: 22.03.2021 16:43

Зміст проекту рішення:
На виконання Закону України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності" та з метою визначення правових, економічних, екологічних, соціальних та організаційних засад благоустрою сіл та міста спрямованих на створення умов, сприятливих для життєдіяльності людини, Свалявська міська рада виносить на розгляд проект рішення сесії "Про затвердження Правил благоустрою населених пунктів Свалявської міської ради" та аналіз його регуляторного впливу.

Адреса розробника проекту:
Адреса електронної пошти: city@svalyava-rada.gov.ua
Поштова адреса: Закарпатська обл., м.Свалява, вул.Духновича,2.

Спосіб оприлюднення регуляторного акта та аналізу регуляторного впливу:
Проект регуляторного акта з відповідним аналізом регуляторного впливу буде оприлюднений на офіційному сайті.
Строк приймання пропозицій та зауважень до проекту регуляторного акта становить 1 місяць з дня оприлюднення проекту рішення та аналізу його регуляторного впливу.

Спосіб надання зауважень та пропозицій - пропозиції (зауваження) надсилаються у електронній чи письмовій формі із зазначенням прізвища, імені, по батькові та адреси особи, яка їх подає; юридичні особи подають пропозиції із зазначенням найменування та місцезнаходження. Анонімні пропозиції не реєструються і не розглядаються.

Перелік документів для ознайомлення:
1. Проект регуляторного акта – проект рішення сесії Свалявської міської ради "Про затвердження Правил благоустрою населених пунктів Свалявської міської ради".
2. Аналіз регуляторного впливу проекту регуляторного акта – проекту рішення Свалявської міської ради "Про затвердження Правил благоустрою населених пунктів Свалявської міської ради".
3. Звіт про базове відстеження результативності регуляторного акта – проекту рішення сесії Свалявської міської ради "Про затвердження Правил благоустрою населених пунктів Свалявської міської ради" .