Оголошення про переможця конкурсу з визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів на території Свалявської міської ради

Дата: 23.03.2021 09:24

Відповідно до Постанов Кабінету Міністрів України від 21.07.2005 р. № 631 «Про затвердження порядку проведення конкурсу з надання житлово-комунальних послуг», від 10.12.2008 р. № 1070 «Про затвердження Правил надання послуг з вивезення побутових відходів» (зі змінами), від  16.11.2011 п. № 1173 «Про питання надання послуг з вивезення побутових відходів», 15 березня 2021 року відбувся конкурс з визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів на території Свалявської міської ради.
 Виконавцем послуг з вивезення побутових відходів визначено комунальне підприємство «Виробниче управління комунального господарства», строком на 12 (дванадцять) місяців.

Конкурсна комісія