Благодійна акція "Великодній кошик"

Дата: 08.04.2021 08:46
Кількість переглядів: 2084

Шановні жителі Свалявської територіальної громади!

Уже за місяць ми відзначатимемо Світле Христове Воскресіння. У житті кожного українця Великдень – свято особливо шановане та величне. І не лише тому, що приходить воно з утвердженням справжньої, квітучої та теплої весни, а й тому, що це свято добра, любові, милосердя.

Святий Великдень спонукає кожного з нас ще раз замислитися над духовними та моральними цінностями, втілити свої думки та відчуття в добрі щирі справи, розділити радість пасхальних днів із тими, хто знаходиться в складній життєвій ситуації.

Великдень – найбільше християнське свято року, до нього ретельно готуються і відзначають у колі рідних та близьких людей. За традицією, на Великдень усі веселяться, куштують паски, розфарбовані яйця – писанки.

Свій великодній кошик збирає кожна родина. Тут і паска – символ Воскресіння та Небесного Царства, і писанки, і молочні страви, і шинка, і ковбаса, а також хрін і сіль.

Але що робити людям, які не мають родини? Хто, зостарівшись, залишився на узбіччі життя і змушений доживати віку у будинках престарілих? Вони теж мають долучитися до свята Воскресіння Христового, отримати Боже благословення і скуштувати паску.

У час Великоднього посту і підготовки до найбільшого християнського свята ми розпочинаємо благодійну акцію «Великодній кошик». Мета заходу – поділитись радістю світлих Великодніх днів, висловити особливу підтримку одиноким та літнім людям.

Допоможіть нам подарувати Великдень самотнім літнім людям. Станьте великоднім дивом для бабусь і дідусів. Ісус Христос заповідав нам любити одне одного, як Він любить нас.

Працівники відділу освіти,

молоді,спорту та культури