Обговорено проєкти регуляторних актів у сфері господарської діяльності міської ради

Дата: 09.04.2021 11:56

У міській раді відбулася робоча нарада з питань підготовки проєктів регуляторних актів у сфері господарської діяльності Свалявської міської ради на 2021 рік. Фахівці апарату міської ради надали свої обґрунтовані пропозиції для обговорення проєктів рішень міської ради, пов’язаних із встановленням ставки та пільг із сплати земельного податку, розмірів ставок єдиного податку для фізичних осіб-підприємців, туристичного збору, податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, збору за місця паркування транспортних засобів на території Свалявської міської ради, а також затвердження Положення про оренду комунального майна та методики розрахунку орендної плати та пропорції її розподілу. В обговоренні взяли участь депутати міської ради Андрій Гуледза, Роман Годя, Ольга Кошеля, Олександр Салій, Яна Чумаченко, Вікторія Годя. Пропозиції та зауваження народних обранців будуть враховані в ході подальшої роботи над проєктами, які будуть винесені на громадське обговорення.