Змагання юних піаністів

Дата: 16.04.2021 11:14

На базі Свалявської ДШМ наприкінці березня був проведений конкурс індивідуальних виконавців по класу фортепіано

У заході взяли участь 24 учнів, оцінювання яких відбувалось за 12-бальною системою. Той факт, що одинадцять вихованців зуміли набрати більше 10 балів, підтверджує високий рівень конкурсу. Це результат щоденних занять з викладачами, а також і самостійної роботи вихованців вдома.

У категорії «А» виступали молодші класи, до 12 років включно. Перше місце (10-12 балів) зайняли: Юлія Павлович (викладач Л.В. Полянич) та Валерія Фалес (В.І. Марусанич) – учні 1 класу; Анна Терентьєва (Г.Г. Уйгелі) та Хана-Анастасія Яник (Г.І. Мигович) – 2 клас; Софія Савицька (Є.Р. Вацяк) – 3 клас; Артур Павлюченко та Аніта Марич (І.М. Юртин), Едіта Дзямко (Д.Р. Повшик), Роман Танинець (Е.Й. Посані), Юрій Мельник (В.І. Марусанич) – 4 клас; Анастасія Салко  (Г.Г. Уйгелі) – 5 клас.

У категорії «Б» - старші класи – з семи виступаючих восьмикласників шестеро зайняли перше місце.  Це – Ірина Гуйван (викладач Н.В. Русин), Василь Яник (Г.І. Мигович), Едіта Мелеш, Юлія Бобаль, Марія Мудріян (М.А. Мигович), Світлана Бистрянин (В.І.Марусанич).

Оцінювання конкурсу проводила поважна комісія: голова Ю.Й. Грабар – директор школи та її члени:  Л.М. Чедрик – заступник директора, викладачі: Г.Г. Уйгелі, Г.І. Мигович, Є.Р. Вацяк, І.М. Юртин та Н.В. Русин.

Ми, викладачі фортепіанного відділу, хочемо подякувати нашим учням, батькам за те, що в такий нелегкий час зуміли створити умови для повноцінного навчання, про що свідчать підсумки конкурсу.

Валерія  Марусанич,

старший викладач з вищою категорією,

завідуюча фортепіанним відділом

Свалявської ДШМ