Про підсумки атестації педагогічних працівників закладів освіти Свалявської міської ради в 2021 році

Дата: 16.04.2021 20:29

Атестація педагогічних працівників проводиться відповідно до законів України «Про освіту», «Про дошкільну освіту», «Про позашкільну освіту», «Про повну загальну середню освіту», з метою активізації їх професійної діяльності, стимулювання цілеспрямованого безперервного підвищення рівня фахової майстерності, розвитку творчої ініціативи, забезпечення ефективності освітнього процесу.

Базовим документом, який регламентує порядок атестації педагогічних працівників, є Типове положення про атестацію педагогічних працівників України, затверджене наказом Міністерства освіти і науки України від 06 жовтня 2010 року № 930, зареєстрованого у Міністерстві юстиції 14 грудня 2010 року № 1255/18550 зі змінами 2011 та 2013 років.

У 2021 році атестаційною комісією ІІ рівня під головуванням Е.В. Грабар, в.о. начальника відділу освіти, молоді, спорту та культури, проатестовано 69 педагогічних працівників. Із них: 57 – педагогічні працівники закладів загальної середньої освіти, 8 – закладів дошкільної освіти, 2 – Будинку школярів, 1 – Закарпатського центру соціально-психологічної реабілітації дітей, 1 – комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр». Проатестовано на відповідність займаній посаді трьох керівників закладів освіти та одного завідувача закладу дошкільної освіти, одному завідувачу перенесено атестацію.

50-ти педагогам встановлено відповідність раніше присвоєній категорії, «спеціаліст вищої категорії» присвоєно 6 педагогам, «спеціаліст першої категорії» – 2, «спеціаліст другої категорії» – 3, тарифні розряди присвоєно1 педагогу, 7 педагогам встановлено відповідність раніше присвоєним категоріям. Педагогічні звання «старший учитель» присвоєно 7 учителям, 20-ти – встановлено відповідність раніше присвоєному званню «старший учитель», педагогічне звання «учитель-методист» присвоєно 7 педагогам, відповідність раніше присвоєному педагогічному званню «учитель-методист» встановлено 4 педагогам.

Методичні розробки вчителів, які атестувалися на присвоєння педагогічного звання «учитель-методист», «практичний психолог-методист», схвалені науково-методичною радою Закарпатського інституту післядипломної педагогічної освіти та рекомендовані до використання. Цього року присвоєно педагогічні звання «учитель-методист», «практичний психолог-методист» учителям:

– Софілканич Е.О., учитель зарубіжної літератури Свалявського ЗЗСО №3;

– Дзямко М.М., учитель початкових класів Свалявського ЗЗСО №2;

– Островка О.І., учитель початкових класів Черниківської початкової школи;

– Петришина М.В., учитель початкових класів Свалявського ЗЗСО з поглибленим вивченням окремих предметів №4;

– Фільо М.М., учитель початкових класів Свалявського ЗЗСО з поглибленим вивченням окремих предметів №4;

– Барна Х.В., учитель-логопед комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр Свалявської міської ради»;

– Улиганець О.Г., практичний психолог Закарпатського центру соціально-психологічної реабілітації  дітей.

Засідання атестаційної комісії ІІ рівня проведено в режимі онлайн. Члени атестаційної комісії приймали рішення щодо атестації педпрацівника, попередньо вивчивши подані керівником узагальнені матеріали з вивчення системи роботи атестуючого.

Скарг до атестаційної комісії не надходило.

Ельвіра Приходько,

заступник голови атестаційної комісії ІІ рівня