Повідомлення про оприлюднення проєкту регуляторного акта

Дата: 22.04.2021 17:54

Повідомлення про оприлюднення
проєкту регуляторного акту - рішення Свалявської міської ради
"Про встановлення ставок податку на нерухоме  майно, відмінне від земельної ділянки на території  Свалявської міської ради"

З метою одержання зауважень та пропозицій від населення, підприємств, установ та організацій усіх форм власності, відповідно до Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про засади державної регуляторної політики в сфері господарської діяльності», постанови КМУ від 24.05.2017р. №483  у відповідності до норм Податкового кодексу України, виконавчий комітет  Свалявської міської ради оприлюднює та подає на розгляд проєкт регуляторного акта - рішення сесії "Про встановлення ставок податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на території  Свалявської міської ради" та аналіз регуляторного впливу зазначеного регуляторного акта.
Розробник проектів:
Відділ містобудування та архітектури.
Фінансовий відділ.
Адреса розробника проекту:
Адреса електронної пошти: city@svalyava-rada.gov.ua
Поштова адреса: Закарпатська обл., м.Свалява, пл.Головна,1
Спосіб оприлюднення регуляторного акта та аналізу регуляторного впливу:
Спосіб надання зауважень та пропозицій - пропозиції (зауваження) до проекту рішення приймаються від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань у письмовому вигляді (із зазначенням ПІБ та адреси особи, яка їх подає) упродовж одного місяця, з дати оприлюднення повідомлення на офіційному сайті міської ради,
за адресою: 89300, Закарпатська обл., м.Свалява, пл.Головна,1.
Анонімні пропозиції не реєструються і не розглядаються.