Міський голова Юрій Грига вручив почесні грамоти спортсменам, які досягли вагомих успіхів

Дата: 24.04.2021 09:22
Кількість переглядів: 1900

Сьогодні, 23 квітня, у Свалявській міській раді відбулося вшанування спортсменів, які вибороли медалі на престижних змаганнях. У церемонії взяв участь народний депутат України Михайло Лаба. Міський голова Юрій Грига привітав спортсменів із досягненням високих результатів і наголосив: «Свалявська територіальна громада пишається вашими спортивними успіхами». Відтак очільник Свалявської громади вручив почесні грамоти та грошові винагороди важкоатлетам, вихованцям Свалявської ДЮСШ, Андрію Шпичці, який став чемпіоном України у цьому виді спорту, та Артему Ганенку, срібному призеру цих змагань. Такою ж грамотою керівництво міської ради відзначило Михайла Ловгу, який виборює призові місця на змаганнях з настільного тенісу. Оскільки спортсмен наразі бере участь у підготовчому зборі, то грамоту і грошовий сертифікат міський голова Юрій Грига вручив батькові юнака Мирославу Ловзі. Почесною грамотою також було нагороджено директора Свалявської ДЮСШ Олександра Головнича. Очільник Свалявської ТГ привітав з успіхом тренера ДЮСШ, наставника важкоатлетів Василя Поповича та побажав йому та його вихованцям нових перемог.