Завершення акції «Великодній кошик» яскравим майстер-класом із виготовлення писанки

Дата: 30.04.2021 14:40

Великдень – свято Воскресіння, любові, турботи про інших, радості. Саме під таким девізом упродовж квітня проходила акція «Великодній кошик», організована головним спеціалістом відділу освіти, молоді, спорту та культури Едітою Василівною Грабар. Цей захід мав на меті об’єднати всіх небайдужих людей громади, щоб радість увійшла у домівки і тих людей похилого віку, які через певні життєві обставини залишилися в цьому житті одинокими.

Майстер-клас із виготовлення писанок різними техніками проходив у Свалявському будинку культури, де зібралося понад 40 дітлахів, які побажали спробувати себе у виготовленні писанок власноруч.

І так, за заздалегідь приготованими столами розташувалися майстрині, керівники гуртків Свалявського будинку школярів, які й проводили ці майстер-класи: писанка-мальованка (Мигович Х.І.), писанка-мотанка (Русин М.Ю.), писанка-квілінг (Пецкар Т.В.), писанка з бісером (Гриценко Н.В.), писанка декупаж (Сможаник Т.І.), а їх оточили щасливі дітлахи, які намагалися відтворити побачене.

У повітрі витала атмосфера творчості, завзятої роботи, радості від отриманих результатів.

Також було продемонстровано роботи дітей із виготовлення великодніх атрибутів, які вони упродовж місяця майстрували спільно з керівниками гуртків, вчителями трудового навчання та образотворчого мистецтва, працівниками клубних установ та бібліотечних закладів культури і освіти.

Варто зазначити, що завдяки небайдужим мешканцям нашої громади вдалося виготовити та реалізувати близько 68 дитячих виробів, що дозволить зібрати великодні кошики для 19 одиноких жителів похилого віку нашої громади, а також продукти харчування для безпритульних тварин, які зараз знаходяться під наглядом організаторки притулку Інни Новікової.

Ми щиро сподіваємося, що подібні заходи є вкрай необхідними, оскільки допомагають у вихованні благородства душі дітей, привертають увагу до потреб суспільства, об’єднують громаду. Адже Христос – це Любов.

Коли в наших душах панує радість через Воскресіння Христа, потрібно пам’ятати, що нею варто ділитися з іншими, щоб Любов панувала над цілим світом.