Відбулося засідання п’ятої сесії міської ради

Дата: 30.04.2021 16:36

Сьогодні, 29 квітня, відбулося пленарне засідання п’ятої сесії міської ради.

Головував на засіданні міський голова Юрій Грига. У засіданні взяли участь 25 депутатів Свалявської міської ради.

Депутати затвердили перелік закладів культури базової мережі Свалявської міської ради. Народні обранці також проголосували за проєкт рішення «Про забезпечення вивчення, оцінки та громадського обговорення пропозиції про початок переговорів з питань організації співробітництва територіальних громад».

Депутатський корпус міської ради затвердив Положення про молодіжну раду при Свалявській міській раді та Програму з інфекційного контролю та дотримання заходів із запобігання інфекціям, пов’язаним з наданням медичної допомоги по КНП «Свалявська міська лікарня» на 2021 – 2022 роки.

Народні обранці також проголосували за затвердження фінансових планів Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Свалявської міської ради та Комунального некомерційного підприємства «Свалявський стоматологічний центр» Свалявської міської ради на 2021 рік.

Підтримав депутатський корпус і проєкти рішень «Про затвердження Програми розвитку Свалявської дитячо-юнацької спортивної школи Свалявської міської ради на 2021-2024 роки» та «Про утворення адміністративної комісії при виконавчому комітеті Свалявської міської ради та затвердження Положення».

Депутати також вирішили підтримати електронну петицію, оприлюднену на сайті Свалявської міської ради, щодо будівництва сучасного баскетбольного майданчика зі штучним покриттям.

Народні обранці розглянули та проголосували за проєкти рішень із земельних питань.