Результати благодійної акції «Великодній кошик»

Дата: 06.05.2021 10:11

Результати благодійної акції «Великодній кошик»

30 квітня 2021 року завершилася благодійна акція «Великодній кошик», організована головним спеціалістом відділу освіти, молоді, спорту та культури Едітою Василівною Грабар. Метою акції було: виховання в підростаючого покоління поваги до людей похилого віку, розвиток почуттів милосердя до ближнього; вміння працювати в команді; зосередження дітей на відповідальності за домашніми улюбленцями; об’єднання громади для досягнення позитивних цілей тощо.

Упродовж акції до співпраці долучилися всі заклади загальної середньої, дошкільної та позашкільної освіти, працівники бібліотечних та клубних установ, жителі громади. Діти, спільно з керівниками, виготовляли власноруч великодні атрибути та реалізовували їх, збираючи кошти у «Скриньку добра», яка знаходилася у Свалявській публічній бібліотеці. У результаті було виготовлено понад 100 виробів, 68 із яких вдалося успішно реалізувати. За виручені кошти було придбано 19 комплектів продуктових наборів із повним списком продуктів, необхідних для освячення у Великодню ніч. Продуктові набори було доставлено до місця проживання людей, які дожили до поважного віку, віддали своє життя на розвиток нашого регіону чи проживають на одинці. Така турбота до них із боку дітей та громадськості викликали у відвіданих жителів Свалявщини сльози радості та щастя, що є небайдужі до них люди.

Також було виділено частину коштів для придбання продуктів харчування безпритульним тваринам, що знаходяться під опікою Інни Новікової, засновниці громадської організації «Свалявське товариство захисту тварин».

Таким чином, участь у благодійній акції великої кількості жителів нашої громади дала можливість зробити щасливими кілька десятків людей і ситими – кілька десятків безпритульних тварин.

На думку Едіти Василівни, залучення дітей до участі у різних благодійних акціях є невід’ємною частиною виховання в дітей поваги до дорослих, відповідальності за власні вчинки, важливості участі кожного з нас у суспільному житті громади, небайдужості до потреб ближнього, милосердя, вміння працювати в команді, турботливого ставлення до домашніх улюбленців…