Святковий концерт присвячений Дню Матері. "Мати - Берегиня роду людського!"

Дата: 07.05.2021 22:04

У цілому світі мірою гідності людини вважається її подяка матері за життя, за всі її старання, виховання і самопожертву. Всі ми з дитинства і до останніх своїх днів несемо в своїй душі єдиний і неповторний образ своєї мами, яка все зрозуміє і пробачить.

Святкування Дня матері – чудова традиція, щоб подякувати всім матерям за турботу і любов, за їхню працю та ніжність, подарувати ще одну посмішку на їхньому обличчі. Наш народ завжди  вбачав у матері берегиню роду, спадщини, культурних цінностей, традицій та звичаїв, які вона передає своїм діткам.

І з цієї нагоди 7 травня 2021 року в приміщенні  Свалявського Будинку культури відбувся святковий концерт, присвячений Дню Матері - "Мати - Берегиня роду людського!", за участю дитячих колективів Свалявської школи мистецтв, Будинку школяра та міського Будинку культури.

Щиро дякуємо всім нашим талановитим учням, учасникам, батькам та викладачам за організацію в проведенні свята.

Окрема подяка, Вам, матері, за любов, терпіння, мідрість та підтримку.

Низько вклоняємося, Вам.

Спасибі, що Ви є!