Народному вокальному ансамблю «Чарівниця» – 30!

Дата: 22.05.2021 14:08

У Будинку культури відбулося зібрання з нагоди 30-річчя народного вокального ансамблю «Чарівниця» Свалявського будинку культури з клубними закладами у сільській місцевості Свалявської міської ради.

Начальник відділу туризму, інвестицій та соціально-економічного розвитку, житлово-комунального господарства, внутрішніх та зовнішніх зв’язків Іван Русин привітав учасниць ансамблю «Чарівниця» з вагомою датою у житті аматорського колективу, подякував їм за багаторічну творчу працю, побажав подальших успіхів і вручив керівнику ансамблю Сніжані Ганинець почесну грамоту міської ради.

Відтак розпочався концерт колективу.

Цього дня також народний вокальний ансамбль «Чарівниця» підтвердив звання «Народний аматорський колектив». Виконавський рівень колективу оцінювали директор «Обласного організаційно-методичного центру культури» Закарпатської облради, Заслужений працівник культури України Ганна Дрогальчук і головний спеціаліст профільного управління Закарпатської ОДА Світлана Мендель.