Зовнішнє незалежне оцінювання

Дата: 28.05.2021 16:24

?Пункти проведення основної сесії ЗНО у 2021 році на території Свалявської громади забезпечені засобами індивідуального захисту та дезінфекції.

Відділ освіти, молоді, спорту та культури Свалявської міської ради проводить на території Свалявської територіальної громади зовнішнє незалежне оцінювання з чотирьох предметів: 28 травня - математика;                  1 - червня - українська мова/українська мова та література; 4 червня - історія України; 15 червня - географія.

У зв'язку з  епідеміологічною ситуацією  в країні та з метою належного проведення ЗНО на території Свалявської ТГ для пунктів тестування було закуплено Свалявською міською радою усі необхідні засоби індивідуального захисту та дезінфекції.

Щира вдячність працівникам відділення поліції №1 Мукачівського РУП та медичним працівникам, які були задіяні під час проведення ЗНО на території громади.