Завершення навчального року в закладах освіти Свалявської ТГ

Дата: 29.05.2021 10:50

Таких, як багато років поспіль, урочистостей із нагоди свята Останнього дзвоника в Свалявській громаді не буде.

Як відзначити завершення навчального року, у кожній школі, зокрема й для окремих класів, визначали індивідуально – у дати з 28 травня до 10 червня. Формати – свято Випускника, екскурсії, фестивалі проєктів, розваг і забав, спортивні змагання, зокрема й для учнів із батьками, квести, ігри, гала-концерти, радіолінійки, флешмоби тощо.

Оскільки  навчальний рік має тривати 175 днів, а через карантин це не було виконано, за рекомендацією відділу освіти, молоді, спорту та культури Свалявської міської ради педагогічні ради прийняли рішення продовжити навчання до 8 червня.

Однак у червневі дні навчання  буде в креативній формі нестандартних уроків: навчальні екскурсії, індивідуальні та з окремих предметів консультації, культурно-просвітницькі та виховні заходи, практичні заняття надворі тощо.