Дорога громадо!

Дата: 01.06.2021 07:54

Щороку в перший день літа відзначаємо Міжнародний день захисту дітей.

Дитинство – безтурботна пора, і всі ми, дорослі, покликані дбати, аби малеча  зростала здоровою, а її будні й свята були сповнені яскравих вражень та позитиву.

Впевнений, що підростаюче покоління зможе розкрити свій особистісний потенціал, бути цілеспрямованим, успішним у недалекому майбутньому. Для того, аби теперішня малеча з часом стала ініціативною, відповідальною молоддю, здатною вибудувати успішне майбуття нашої держави, важливо, щоб вихованню дітей приділялася належна увага.

Турботу про комфорт наймолодших жителів громади я, як посадовець, бачу в управлінських рішеннях – вже ухвалених та реалізованих, і таких, що ще належить прийняти. Турбота про підростаюче покоління у моєму розумінні – не абстрактне поняття. Вона вимірюється конкретними результатами роботи, які подобаються дітям і схвалюються їхніми батьками та наставниками. Тільки в такому випадку і вихованці дошкільних закладів, і школярі, і батьківська громадськість пересвідчаться, що для наймолодших жителів громади створюються кращі умови.

Дітям щиро бажаю, щоб у їхньому житті якомога частіше траплялися веселі пригоди, невеличкі особисті відкриття, пов’язані з навчанням і пізнанням світу. Загалом, – щоби було якнайбільше приводів для радощів.

Зростайте здоровими, життєрадісними та впевненими у собі!

Міський голова                             Юрій Грига