Рейд «Малюк»

Дата: 11.06.2021 13:44

Службою у справах дітей спільно з поліцією, проведено рейд-відпрацювання «Малюк» на території міста Свалява. Під час рейду виявлено неповнолітніх з села Обава та смт. Чинадієво, які займалися бродяжництвом на території ринку. З дітьми проведено профілактичну бесіду, з’ясовано причини їх бродяжництва, попереджено про відповідальність за бродяжництво та жебракування дітей та батьків. У разі повторного виявлення дітей, їх буде доставлено до притулку. Даний рейд проводився з метою попередження жебракування дітей. Відповідним службам, по місцю походження дітей буде скеровано листи щодо вжиття заходів до батьків, мешканців їх громад.