Чергова перевірка КНП «обласний Будинок дитини» ЗОР

Дата: 14.06.2021 12:35

Відповідно до наказу від 10.03.2021 року номер 15 ССД ОДА « Про організацію та проведення в 2021 році перевірок стану утримання та соціально правового захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, що перебувають в обласному Будинку дитини» працівниками служби у справах дітей Свалявської міської ради проведено перевірку в КНП «Обласний Будинок дитини» ЗОР.

Згідно перевірки встановлено, що в закладі на даний час перебуває 65 дітей, 39 з яких мають відповідний статус. Підготовлено  довідку та відповідну інформацію до ССД ОДА щодо захисту майнових прав дітей (аліменти, пенсія, соц допомога).