Опитування мешканців та представників бізнесу Свалявської територіальної громади щодо розробки Стратегії розвитку громади.

Дата: 25.06.2021 16:00

ЗБІР ІНФОРМАЦІЇ

Форма подання пропозицій до проєкту Стратегії розвитку Свалявської територіальної громади на період до 2027 року.docx

З 24 червня 2021 року в Свалявській міській раді працює робоча група з розроблення проєкту Стратегії розвитку Свалявської територіальної громади на період до 2027 року.
  Метою Стратегії є узгоджене вироблення та спільна реалізація єдиної політики розвитку  територіальної громади. Формування пріоритетів у економічній, соціальній та інших сферах життєдіяльності громади дасть розуміння як рухатись громаді в довгостроковій перспективі.
  Важливою складовою роботи над розробкою Стратегії розвитку громади є врахування думки мешканців та місцевої бізнес-спільноти. Тому це опитування проводиться з метою визначення основних проблем, які на думку мешканців та бізнесу  існують в громаді, та врахування громадської думки та представників бізнесу в процесі планування економічного, соціального та культурного розвитку громади щодо визначення бачення майбутнього громади та окреслення стратегічних цілей її перспективного розвитку на довгостроковий період.
  Анкетне опитування проводиться до 25 липня 2021 року.
  Заздалегідь вдячні за приділений час та активність!

Посилання на анкети:
Опитування мешканців