У Сваляві привітали правоохоронців із Днем Національної поліції України

Дата: 02.07.2021 13:03

Сьогодні у Сваляві, у Відділенні поліції № 1 Мукачівського РУП ГУНП у Закарпатській області, відбулося урочисте зібрання з нагоди Дня Національної поліції України.

Секретар міської ради Мирослава Скрипинець та начальник відділу туризму, інвестицій та соціально-економічного розвитку, житлово-комунального господарства, внутрішніх та зовнішніх зв’язків міської ради Іван Русин привітали працівників цього структурного підрозділу поліції з професійним святом, подякували за сумлінну службу, побажали правоохоронцям подальших успіхів у нелегкій щоденній праці, здоров’я та благополуччя.

Мирослава Скрипинець та Іван Русин вручили грамоти міської ради капітану поліції поліцейському офіцеру громади Федору Варзі, старшому лейтенанту поліції інспектору сектору моніторингу Відділення поліції № 1 Мукачівського РУП ГУНП у Закарпатській області Артуру Русину, старшому лейтенанту поліції дільничному офіцеру поліції сектору превенції Відділення поліції № 1 Мукачівського РУП ГУНП у Закарпатській області Івану Русину, старшому лейтенанту поліції інспекторові сектору реагування патрульної поліції Відділення поліції Головного управління Національної поліції в Закарпатській області Юрієві Куштану. Грамотою міської ради також нагороджено старшого лейтенанта поліції начальника сектору реагування патрульної поліції Відділення поліції № 1 Мукачівського РУП ГУНП у Закарпатській області Лідію Сакаль.

Старшому лейтенанту поліції інспекторові сектору реагування патрульної поліції Відділення поліції Головного управління Національної поліції в Закарпатській області Юрієві Куштану вручили грамоту Закарпатської обласної ради та подарунок від народного депутата України Михайла Лаби – іменний годинник.

Працівників Відділення поліції № 1 Мукачівського РУП ГУНП у Закарпатській області привітали з професійним святом заступник голови Мукачівської районної ради Роман Тарабій та заступник голови Мукачівської РДА Маріанна Воробок. Групу працівників цього відділення було нагороджено грамотами Мукачівської РДА.