Відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини Свалявської міської ради

Дата: 08.07.2021 09:55

06.07.2021 року відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини Свалявської міської ради. Згідно порядку денного було розглянуто питання надання дозволу на вчинення правочину щодо нерухомого майна, право користування яким мають діти, призначення опіки, звільнення від обов‘язків опікуна, висновок служби у справах дітей про підтвердження місця проживання дітей для їх тимчасового виїзду за межі України, позбавлення батьківських прав батьків, зняття статусу дітям, позбавленим батьківського піклування у зв‘язку із їх усиновленням та інші. Загалом задоволено 8 звернень/ заяв. Комісією надано рекомендації для подальшого затвердження на засіданні виконавчого комітету Свалявської міської ради.