Відбулося засідання виконавчого комітету міської ради

Дата: 16.07.2021 12:00
Кількість переглядів: 2069

14 липня під головуванням міського голови Юрія Григи відбулося засідання виконавчого комітету міської ради. Було розглянуто питання, що стосуються різних сфер життєдіяльності громади.

Виконавчий комітет проголосував за рішення, підготовлені на основі заяв громадян, щодо присвоєння (зміни) адрес об’єктам будівництва та об’єктам нерухомого майна на території Свалявської міської ради.

Присутні також підтримали проєкти рішень «Про надання статусу особи, що постійно проживає та працює (навчається) на території населеного пункту, якому надано статус гірського», відповідно до яких такий статус надано трьом мешканцям с. Тибава.

Члени виконавчого комітету підтримали пропозицію міської ради щодо надання пільги та звільнення від оплати за харчування дітей у закладах дошкільної освіти та початкових школах Свалявської територіальної громади: задоволено 1 заяву на оплату в розмірі 50% батьківської плати і 2 заяви – в розмірі 100 відсотків.

Учасники засідання підтримали проєкти рішень, пов’язані із захистом прав дитини.

Крім цього, присутні прийняли рішення, що стосувалися соціальної підтримки жителів громади.

Учасники засідання затвердили акт обстеження зелених насаджень, що підлягають видаленню.