УВАГА! ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ!

Дата: 16.07.2021 12:12

Шановні жителі громади!!! Повідомляємо Вас, що на протязі двох днів, 17-18 липня, у Сваляві в сесійному залі міської ради(адмінбудівля пл.Головна 1 буде працювати Центр вакцинації (пункт щеплення) проти гострої респіраторної хвороби COVID-19. Усі охочі можуть вакцинуватися з 9:00 до 16:00. З собою необхідно мати паспорт, ідентифікаційний код, маску і бути здоровим.

Нагадуємо, отримати щеплення зможуть як ті, хто зареєстрований в електронній черзі на порталі «Дія» чи у сімейного лікаря, так і інші мешканці громади. Після отримання двох доз можна буде отримати Mіжнародне свідоцтво про вакцинацію.Запрошуємо всіх бажаючих вакцинуватися та захистити себе від COVID-19.