Про скликання засідання дев’ятої сесії Свалявської міської ради VIІI скликання

Дата: 16.07.2021 15:39

Дев'ята сесія Свалявської міської ради VIII скликання відбудеться 29 липня 2021 року о 10:00 год. за адресою м. Свалява, пл. Головна,1.

З орієнтовним порядком денним:

1.    Про затвердження списку присяжних Свалявського районного суду Закарпатської області.
2.    Про затвердження Програми «Питна вода» на 2021 рік.
3.    Про внесення змін до рішення сесії «Про бюджет Свалявської міської територіальної громади на 2021 рік».
4.    Про затвердження технічної документації із землеустрою по встановленню (відновленню) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу її у власність (Гога Н.К).
5.    Про затвердження технічної документації із землеустрою по встановленню (відновленню) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу її у власність (Бігар Е.Ю).
6.    Про затвердження технічної документації із землеустрою по встановленню (відновленню) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу її у власність (Комар С.О.)
7.    Про затвердження технічної документації із землеустрою по встановленню (відновленню) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу її у власність (Стегура В.П.)
8.    Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу її у власність (Легета І.І.)
9.    Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність ( Гнот В.М.)
10.    Про надання дозволу  на викуп земельної ділянки несільськогосподарського призначення (ТОВ Крок Вуд).
11.    Про затвердження проекту землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки (Шипович В.М.).
12.    Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою по встановленню (відновленню) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) з метою передачі в оренду (Попович Т.Д.)
13.    Про звіт міського голови про роботу виконавчих органів Свалявської міської ради.
14.    Про звіт міського голови про хід виконання  місцевого бюджету.
15.    Про звіт в.о директора про роботу  КНП «Свалявська міська лікарня».
16.    Про звіт директора про роботу КНП «Свалявський стоматологічний центр».
17.    Про звіт в.о директора про роботу КП «Водопостачання та водовідведення».
18.    Про звіт в.о начальника про роботу КП «ВУКГ».
19.    Про кількісний і персональний склад виконавчого комітету Свалявської міської ради.
20.    Про повторний розгляд рішення сесії Свалявської міської ради від 13.07.2021 року №316 «Про проведення суцільної інвентаризації комунального майна та земель населених пунктів Свалявської міської ради».